KURUMSAL

KURUMSAL

Uzunefe Mimarlık bünyesinde hizmet veren Yönsa -Yönetim Sanatları- Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi firması 2017' den beri "Alanında en iyisi olma" şiarı ile dürüst ve eksiksiz hizmet anlayışı çerçevesi içerisinde aldığı sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirme çabası içerisindedir.

Bugüne kadar onlarca müşterimizin, malikleri olduğu taşınmazların yönetimleri ve hizmetlerinin yapılması adına; Yönsa -Yönetim Sanatları- Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi firmamızı seçmiş olmaları en önemli gurur kaynaklarımızdan olmakla birlikte, hizmet kalitemizi ve müşteri portföyümüzü geliştirerek artırmak, gelecek adına en önemli hedeflerimizdendir.

M. ALİ UZUNEFE - MİMAR

2008 yılında Sami Yangın Anadolu Lisesi mezunu olan UZUNEFE, daha sonra 2013 yılında Çukurova Üniveritesi Mimarlık Bölümü'nü bitirmiş, 2016 yılında Harvard Üniversitesi'nden Mimari Tasarım eğitimi almıştır. Ulusal ve uluslararası mimarlık camiasının en önde gelen firmalarında görevler aldıktan sonra, 2017 yılında faaliyetlerine başlayan Uzunefe Mimarlık ve Yönsa -Yönetim Sanatları- Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi firmalarının kurucu ortaklarından biridir. Mimarlar Odası İstanbul Şubesi ve Kayder İstanbul Şubesi üyelikleri bulunmakta, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

E.YASİN DÜNDAR - İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

2007 yılında Selçuklu Anadolu Lisesi'nden mezun olan DÜNDAR, Lisans ve yüksek lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü' nde tamamlamıştır. Alanında önde gelen firmalarda çalıştıktan sonra. 2017 yılında faaliyetlerine başlayan Uzunefe Mimarlık ve Yönsa -Yönetim Sanatları- Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi firmalarının kurucu ortaklarından biridir. İstanbul İnşaat Mühendisleri Odası ve Mimar Sinan Mühendisleri Birliği üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

F.NUR KARA - AVUKAT

2009 yılında % 100 burslu olarak kazandığı İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden okul birincisi olarak 2014 yılında mezun olan KARA, İsviçre Fribourg Üniversitesi’nde 'International Contracts and Arbitration' alanında yüksek lisans eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye dönmüştür. 2017 yılında faaliyetlerine başlayan Yönsa -Yönetim Sanatları- Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi firmasının danışman ortaklarından biri olmakla birlikte İstanbul Üniversitesi 'nde akademik kariyerine devam etmektedir. Aynı zamanda bir kanuni ve piyanist olan KARA, iyi derecede İngilizce bilmektedir.